Persian

ما به مردم دسترسی نداریم به اینترنت بدون سانسور.

100٪ رایگان بدون سانسور، امن و ناشناس باز اینترنت.

free vpn

که ما که هستیم؟

ما یک گروه کوچکی از افرادی هستیم که آزادی اینترنت را ارزش می گذارند و بر این باورند که اینترنت باز، ضرورت مطلق در این عصر اطلاعات برای همه انسان ها در این سیاره، صرف نظر از رنگ، نژاد، مذهب و موقعیت جغرافیایی آنهاست.

 

هدف ما چیست؟

ما می خواهیم برای کمک به بسیاری از مردم در سراسر جهان دسترسی به اینترنت OPEN. اینترنت بدون سانسور، ردیابی و دستکاری

 

چگونه می توانیم کمک کنیم؟

ما با ارائه یک روش برای دسترسی به اینترنت بدون سانسور 100٪ رایگان از هر کجا که هستید هستید.

 

چگونه کار می کند؟

ما از پروکسی سایه دار استفاده می کنیم که امن تر از اتصالات VPN سنتی است. ما در حال حاضر حدود 15 سرور در حال اجرا کد سایه-جوراب و حدود 500+ کاربران از مناطق مختلف جهان استفاده می شود.

 

چگونه به پروکسی دسترسی دارید؟

مرحله 1: ارسال ایمیل به [email protected] (موضوع: درخواست دسترسی کلید)

مرحله 2: دانلود و نصب یک اپلیکیشن سایه-جوراب منبع باز. هر مشتری سایه جوراب کار خواهد کرد. با این حال، ما توصیه مشتریان توسعه یافته توسط Jigsaw LLC. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

مرحله 3: اتصال با کلید دسترسی ارائه شده در ایمیل.

 

چگونه هزینه های عملیاتی را دریافت می کنید؟

متأسفانه، ما در حال حاضر به اندازه کافی کمک مالی دریافت نمی کنیم. با این حال، ما می توانیم 30 تا 40 درصد از هزینه های کلی از کمک های دریافتی ما را پوشش دهیم. شما نمی توانید اهدا کنید اگر شما نمی خواهید، به جای داوطلب شدن برای کمک به دیگران در یک نیاز. با این حال، اگر شما از این سرویس بهره مند شوید، بسیار تشویق می کنیم که اهدا کنید. این انتخاب شما این است که آیا برای کمک به $ 1، $ 5، $ 20، $ 50 یا بیشتر، هر مقدار بسیار قدردانی خواهد شد.

 

ما با مهربانی از کاربران می خواهیم سرویس ما را مورد سوء استفاده قرار ندهند و از پخش محتوای ویدئویی با توجه به استفاده از پهنای باند بالا پرهیز کنند (هزینه آن بیشتر از زمانی است که استفاده از پهنای باند بیش از حد باشد).

 

متشکرم،

تیم ibuby.

 

~ Share this page ~